Betonarme Çit Direkleri
Beton direkli çit yıkılmaya, yakılmaya, delinmeye karşı dayanıklı tel çit sistemlerinden birisidir.
 
Montajı itibari ile en sağlam çit sistemi olan beton direkli çit yıkılmaya, yakılmaya, delinmeye karşı korunaklı bir çit sistemidir. Montaj yapılacak olan zemin üzerine 3 metre aralıklarla 50x50 çapında ve 40 cm çapında çukurlar açılarak montajı yapılmaktadır.
 
En sağlam ve dayanıklı çit çeşitlerinden olan beton direkli çit genellikle, boş arazilere, hava alanlarına ve bina güvenliğini en iyi şekilde sağlamak amacı ile site etrafına konulmaktadır. Betonlu çitler meyve bahçelerinin etrafında ve villa bahçelerinde de kullanılmaktadır.
 
Beton Direkli Çit Kullanım Alanı Geniş Çit Çeşitlerindendir
Kullanım alanı en geniş olan beton direkli çitler, belediyelerde yol ayrımı oluşturmak amacı ile de kullanılır. Askeri sınırları çizmek ve sınır güvenliğini korumak amacı ile de kullanılan beton direkli çitler, üzerine her çeşit tel kullanılarak yapılabilir.
 
Bir çok kullanım alanlarında Ankara beton direk monte edildiği gibi çalıştığınız alanları, oturduğunuz evleri güvenli hale getirmek için kullanabilirsiniz. Betonlu direkli çit çeşitleri yüksek kalite ve özenli bir teknikle üretilmektedir.
 
Betonlu direkli çitler, galvanizli, PVC tel örgü ve sıcak daldırma örgüler ile de monte edilebilir. Olumsuz hava şartlarına göre özel bir üretimdir. Rüzgardan, fırtınadan, kardan, depremden etkilenmeyecek yapıda montajı yapılır.
 
BETON DIREKLI ÇIT FIYATLARI
Beton direkli çit fiyatları hakkında tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Aralara konulacak olan betonların fiyatları ne kadar da belli olsa bile üzerine konulan çitler çeşitlilik göstermektedir. Galvanizli, PVC tel veya sıcak daldırma tel fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir.
 
Görüntü kalitesi olarak tüm bahçeleri, fındık tarlalarını, pamuk tarlalarını koruma altına alan bu çeşit tellerin koruduğu alandan alana tel kalitesinde değişiklik yapılabilir. Bazı alanlarda dışarıdan gelecek tehlikeleri bertaraf etmek için beton direkli çit üzerine dikenli tel montajı da yapılmaktadır. Böylelikle dışarıdan gelen tüm tehlikeler gözlem altına alınmış olur.
 
Diğer Tel Çeşitleri Nelerdir? 
 
Birçok amaç uğruna kullanılan dikenli teller ve çitler genellikle koruma amaçlı kullanılmaktadır. Koruma amaçlı kullanılan teller arasında, galvaniz kafes teller, helezon teller, jiletli teller, petek kafes teller, yüksek güvenlik çiti gibi birçok çeşidi vardır. 
Top