Dekoratif Panel
Klasik Panel Çit Özellikleri 
 Panel çitler, özellikle müstakil konut ve yapıların güvenliğinin sağlanması açısından tercih edilir. Bazı alanlarda küçük kafes ya da bölümler oluşturmak, mekanın giriş çıkışlarının sınırlarını belirlemek için tercih edilirler. Göz aralıkları ve boyları ihtiyaca göre belirlenebilir. Bu yüzden en esnek çeşitler arasındadır.
 
 2450 mm genişliğinde bir profile sahip olan ve 6 farklı yükseklik ayarı olan klasik çitler, galvaniz telden üretilmektedir. Renk olarak yeşil olmakla birlikte birçok farklı renk seçeceği ile uygulanabilirlik açısından her yere uygulanan klasik panel çit çeşitleri, birçok farklı alanda kullanılmaktadır.
 
Yükseklik :  50-80-100-120-150-175-200-250 cm
Genişlik : 2.50 cm
Göz Aralıkları: 5×10
Kalınlık : 4.5-5 mm
Renk : Standart rengi yeşildir diğer renklerde yapılır.
Direk : 50×50-60×60 2 mm Profil Kullanılmaktadır.
Kaplama : Galvaniz üzeri statik boya yapılmıştır.
Kullanım Alanı : Klasik panel çit bahçelerde, sınır belirlemede, hayvan kafeslerinde ve her alanda kullanıma uygundur.
Avantajları : Panel çit sağlam ve dayanıklıdır, bakım gerektirmez, güvenli caydırıcı ve estetik moderndir.
Montaj : Duvar ve toprak zeminlere montaj edilirler.
 
Klasik Panel Çit Kullanım Alanları
Ev ve iş yerlerinin çevrelenmesi, otopark ve fabrikaların alanların güvenli hale getirilmesi için kullanılan bu ürünü birçok farklı amaçla kullanabilirsiniz.
 
Dekoratif Panel Çit Sistemleri 
İnsanlar özel alanlarını belirlerken, mekanlarda da bu güvenliğin sağlanmasını ister. Bunun için de dekoratif panel çit çeşitleri tercih edilir. Özellikle estetiğe önem verenlerin farklı şekillerde bulunan dekoratif panelleri tercih etmesi, mekanın bu kısmının da güzel görünmesini sağlar.
 Dekoratif çit Panel Çit 3 boyutlu ya da farklı dizaynlara sahip şekillerde tercih edilebilir. Renk ve diğer seçeneklerin bulunduğu farklı opsiyonlar konusunda karar vererek, uygulama için bizimle iletişime geçebilir. Farklı göz aralıkları ve boyutlarda kapılı ya da kapısız çit panellerinizi dekoratif olarak tercih edebilirsiniz.
 
 Dış mekanlarda ortak kullanım alanlarını özel kullanım alanlarından ayıran dekoratif panel çit çeşitleriyle her zaman beğeni kazanan uygulamalar yapabilirsiniz. 
 
Dekoratif Panel Çit Kullanım Alanları
 Ev ve iş yerlerinin her yerinde kullanabileceğiniz dekoratif panel çit çeşitleriyle birçok yerde sınırlı alan yaratabilirsiniz. Çit panel ve kapama sistemi uygulamalarında kapılı seçenekler ve duvar üstü uygulamalar gibi farklı alternatifler bu panellerle tercih edilebilir.
 
Evlerin bahçesi, kümesleri, balkon sistemleri,
İş yerlerinin her türlü dış kaplamaları,
İç ve dış mekanlardaki bölümler,
Tüm uygulama alanları
Villa etrafı çevreleme işlerinde.
Bahçe arsa açık alan çevresinde
Top