Duvar Üstü Çitler
Duvar Üstü Çit Teli
Tel örgü kullanımının oldukça yaygın olması nedeni ile model anlamında çok zengin çeşitler bulunur. Bahçeler başta olmak üzere daha birçok farklı alanda tercih edilen çit teller ile hem güvenlik sağlanır hem de dekoratif bir görünüm elde edilir. Kalitesinden dolayı da güven veren bu malzemeler profesyonel hizmetler alınarak tercih edildiğinde uzun yıllar boyunca memnuniyet duymak mümkün olur.
 
Duvar Üstü Çit Tel Modelleri
Çit teller arasında sıklıkla tercih edilen duvar üstü çit teli modelleri ile alanlara dekoratif bir görünüm kazandırmanın yanı sıra üst düzey güvenlik imkanlarına da sahip olunur. Duvarların üzerinde yer alan bu çit teller geniş kullanım alanı nedeni ile de birçok yerde göze çarpar. Firmamız güvencesi ile müşterilerine sunulan duvar üstü çit teli modelleri ile sizler de dilediğiniz alanlarda güvenliği sağlayabilirsiniz.
 
Duvar Üstü Çit Telleri Nasıl Uygulanır?
Duvar üzerinde yer alan çit tellerin ölçülerinde tavsiye edilen standart ölçüler kalite açısından son derece güven verir. Bununla birlikte tercihiniz halinde dilediğiniz ölçülerde duvar ve tel siparişi vermeniz de mümkün olabilir. Kapatmayı düşündüğünüz bahçe gibi açık alanlarınızda kullanılacak tel çit modeline karar verdikten sonra bu hizmeti satın almanız son derece basittir.
 
Duvar üstü çit teli uygulamalarında zeminde kullanılacak beton için uygun zemin hazırlanır. Bu aşamada duvarın sağlam olabilmesi için toprak altında kalan kısmının da zemine iyi sabitlenmiş olması gerekir. Topraktan kazılacak belirli bir mesafe boyunca duvar örülme uygulaması yapılarak duvarın kalıplar halinde oluşturulması sağlanır. Atılan duvarın üst kısmına tercih ettiğiniz her model telin gerdirilmesi ve monte edilmesi mümkündür. Kalıbı kuruyan duvarın üzerine belirli aralıklar ile direkler dikilir ve tellerin bu direklere sabitlenmesi ile işlem tamamlanır. Direklere sabitleme aşamasında tercihe göre vidalama veya kaynak gibi farklı yöntemler kullanılır. Gerdirilerek uygulanan teller uzun süre boyunca kulanım performansı sergiler. Firmamız ile iletişime geçerek duvar üzeri çit teli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 
 
Duvar Üstü Panel çit Teli Nerelerde Kullanılır?
Duvar üstü  telleri hem yüksek güvenlik seçeneğine sahip olması hem de dekoratif görünmesi nedeni ile birçok farklı alanda kullanılır. Genelde duvar üstü çit teli çeşitleri bahçelerde tercih edilse de firmamız ok geniş alanlarda çit teli hizmetini sunar. Toprak zemin üzerine uygulanan duvar üstü çit teli modelleri bahçeler, villalar, geniş arazi çevirme işlemleri, özel güvenlik bölgeleri, tehlikeli alanların çevrilmesi, okul bahçeleri, ortak kullanım alanlarının güvenliği, site ve apartmanlar, fabrikalar, askeriye, emniyet gibi sayısız alanda tercih edilmektedir. Bakımı son derece rahat olan bu teller ile her alanda yüzde yüz güvenlik performansı sağlamak mümkündür.
Top