Galvanizli Tel Örgü
Galvaniz Tel Örgü
 
Sınırlandıracağınız alanın ölçüsüne göre üretilebilir. Galvaniz tel örgünün genel tel kalınlığı 02,50mm – 04mm olup göz açıklığı 30x30mm – 70x70mm arasındadır. Bir diğer ismi ise baklava gözenekli helezon çit teli diye bilinmektedir. Bu tel örgü sınırları belirlerken oldukça yardımcı olmaktadır. Yeşil alanlara dikkat çekmek ve korumak için uygulanabilir. Güvenlik açısından da tercih eden vardır. Kolay şekil almasından dolayı düşük maliyetlidir ve güvenlik için pek de uygun bir tel örgü değildir. Yüksek güvenlik önlemi alınması gereken yerler için pek tavsiye edilmez.
 
Galvaniz Tel Örgü Özellikleri
 
Sıcak daldırma galvaniz kaplamadan üretimi tercih edilen galvaniz tel örgü, kullanılan galvaniz kaplamadan dolayı dayanıklıdır. Diğer tel örgülere kıyasla daha kolay şekil alabilir. Günümüz şartlarında basit ve ya yüksek güvenlik önlemleri ihtiyacı duyulmaktadır. Tel özellik itibariyle caydırıcı nitelikte olmasa da alanı koruyabilecek şekilde çevreler. Ekonomik bir tel örgüdür. Uzun ömürlüdür.
 
Galvanizli Tel Örgü Kullanım Alanları
 
Genellikle spor sahalarında görmeye alışık olduğumuz bir tel çeşididir. Galvaniz tel örgübirincil olarak güvenlik tedbiri için üretilmez. Özel alanların sınırlandırılması için üretilmektedir. Her mevsim şartlarına uygundur. Bahçelerin çevresinde de sıklıkla tercih edilir. Bahçe çitlerinde genellikle galvaniz tel örgü tercih edilir. İhtiyaca göre yükseklik, uzunluk, kısalık ayarlanabilir. Paslanma ve erime yapmaması, ışığa maruz kaldığında ya da yağmurla temas ettiğinde galvaniz telin yapısının bozulmadığını gösterir.
 
Özellikle yüksek güvenlik gerektiren yerlerde beton direkli tel örgü kullanımına rastlamaktayız. Zira toprağa çakılan beton direkler sayesinde son derece güvenli bir ortam oluşturulabilmektedir. Böylelikle gerek doğa şartları sebebiyle gelecek tehditler gerekse de insan eliyle gelebilecek tehditler bertaraf edilebilmektedir.
 
Teknik Özellikler
 
3 metrelik tel uzunluğunun ardından zemine bir beton direk çakılmaktadır. Her bir 3 metrede bu sistem devam etmektedir. Ankara Tel örgü Bunun yanı sıra tellerin yüksekliği de ihtiyaç doğrultusunda ayarlanabilmektedir. Beton direkli tel örgü aynı zamanda en üst kısmına dikenli tel çekilmesine de son derece müsaittir. Bu sayede güvenlik kat be kat artırılmaktadır.
 
Bu tel çeşidi aynı zamanda bağ ve bahçelerde hayvanların talanından korunmak için de etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Sizler de talep etmeniz halinde firmamızdan bu hizmeti edinebilirsiniz.
 
Uzun Soluklu Yatırım
 
Beton direkli tel örgü siparişi vermeniz durumunda oldukça uzun bir vadede bir daha tel örgü işi ile uğraşmayacağınızı ifade edebiliriz. Zira bu tel örgüler en sağlam teller arasında yer almaktadır. Güneş, yağmur, dolu ve kar gibi doğa olayları bu tele herhangi bir zarar vermeyecektir. Aynı zamanda yere sağlam bir şekilde çakılmış olması sebebiyle de rüzgarlar karşısında yerlerinden çıkmaları söz konusu olmayacaktır.
 
İşte sizler de tüm bu imkânlardan istifade etmek istiyorsanız bu durumda sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Top